CONSULTING I E-MARKETING

Audyt i naprawa stron internetowych

Obejmuje analizę elementów strony, mających wpływ na widoczność fraz kluczowych w wyszukiwarkach oraz indeksację. Audyt składa się z oceny poszczególnych elementów strony z propozycją ich poprawy. Działania takie poprawiają pozycję strony w wynikach wyszukiwania, jej funkcjonalność oraz przystępność dla potencjalnych odbiorców.

Strategia e-marketingowa w social media

W dobie rozwijającej się technologii informacyjnej, nie ma lepszego sposobu na pozyskanie nowego klienta niż poprzez kanały social media. Jest to najbardziej efektywna metoda do nawiązania kontaktu z nowymi klientami. Zatem dobrze dobrana strategia marketingowa to szeroki zasięg informacji przy relatywnie niższych kosztach oraz szybka i skuteczna komunikacja z odbiorcami produktów i usług.

Prowadzenie fanpaga na facebooku

Facebook to idealne narzędzie zarówno dla największych międzynarodowych marek, jak i dla mikro i małych przedsiębiorców. Idealnie nadaje się do sprzedaży produktów i usług, działań PR, budowania świadomości marki na rynku, czy generowania ruchu na stronach. Dzięki reklamie na Facebooku możesz osiągnąć kazdy cel biznesowy.

Retusz fotografii produktowych

Niezależnie od tego co chcesz sprzedawać przez internet, musisz pamiętać o tym, iż klienci to wzrokowcy i kupują “ładne obrazki”, a dopiero później ich opisy. Fotografia to podstawa w sprzedaży on-line. Oferujemy zatem profesjonalny retusz zdjęć, który obejmuje oddzielanie obiektu od tła, usuwanie wszelkich niedoskonałości, dodawanie cieni do obiektu w celu uniknięcia efektu sztuczności oraz zmianę kolorów. Oprócz edycji fotografii produktowej, zajmujemy się również edycją fotografii ślubnej i okolicznościowej.

NAPISZ DO NAS PO BEZPŁATNĄ WYCENĘ –  FORMULARZ KONTAKTOWY