O Black Cat Studio

Black Cat Studio – Kim jesteśmy?

Jesteśmy internetowym studiem graficznym działającym na terenie całej Polski. Tworzymy indywidualne strategie e-marketingowe dla Naszych klientów w różnych gałęziach biznesu, projektujemy i wdrażamy strony i sklepy internetowe, które pozyskują klientów oraz sprzedają produkty i usługi online. Zajmujemy się również projektowaniem graficznym na potrzeby internetu oraz wydruku. Wyróżnia Nas fakt, że zawsze realizujemy ustalone wcześniej cele.

 

Dlaczego warto z Nami współpracować?

Nasz cel jest prosty, dążymy do stworzenia stron i sklepów, które nie tylko sprzedają produkty i usługi ale również będą idealną wizytówką Twojej firmy w internecie.

Nasze strony i sklepy internetowe dostarczą Ci i Twojej firmie najlepsze zwroty z inwestycji w postaci pozyskania nowych klientów i umocnienia relacji z obecnymi, stworzenia stabilnego i rozpoznawalnego brandingu oraz zapewnienia trwałej przewagi konkurencyjnej.

 

Pamiętaj! Możesz mieć firmę, dobrej jakości produkty, kompleksowe usługi, ale jeżeli nie przekonasz potencjalnych klientów, aby je od Ciebie kupili, Twój cały wkład finansowy oraz czasowy zainwestowany w rozwój firmy – traci na wartości.

 

Jak wygląda współpraca z Black Cat Studio?

• Omawiamy z Klientem szczegóły współpracy
• Podpisujemy umowę i ustalamy harmonogram współpracy
• Przygotowujemy zamówioną usługę
• Wdrażamy ją zgodnie z wytycznymi klienta
• Udzielamy gwarancji na 12 miesięcy

 

Oferta Black Cat Studio obejmuje:

Projektowanie stron internetowych
Tworzenie sklepów internetowych
Projektowanie graficzne
• Administrowanie stronami
Kampanie Adwords

 

Nie zapomnij polubić Nas na Facebook-u.