Wykonamy dla Ciebie usługę niezależnie od Twojej lokalizacji ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Działamy na terenie całego kraju. A więc masz z Nami zapewniony stały kontakt.
JAK ZAMÓWIĆ GOTOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ?

1. WYBIERZ SZABLON STRONY INTERNETOWEJ
Każdy szablon dostosowywany jest pod indywidualne treść i zdjęcia. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które dopiero zaczynają się rozwijać i nie mogą pozwolić sobie na rozbudowaną stronę internetową. Każdy szablon strony wyposażony jest w indywidualny system zarządzania treścią, dzięki któremu samodzielnie będziesz mógł dokonywać zmian na stronie. Koszt gotowego szablonu strony razem z wdrożeniem na serwer wynosi: 380 zł netto.

2. ZAMÓW STRONĘ TELEFONICZNIE LUB DROGĄ MAILOWĄ
Zamów szablon strony internetowej. Podaj wszystkie niezbędne informacje, które chcesz zawrzeć na stronie: teksty, dane kontaktowe czy linki do kanałów social media.

3. DOKONAJ OPŁATY ZA STRONĘ
Po zaksięgowaniu wpłaty oraz otrzymaniu danych dostępowych do docelowego serwera oraz treści na stronę, przystępujemy do wdrożenia strony. W przypadku braku domeny i hostingu, pomagamy w ich rejestracji.

4. WDROŻENIE STRONY W CIĄGU 24H
Po wdrożeniu strony przesyłamy Ci dane do logowania.

GOTOWE WZORY STRON INTERNETOWYCH ZA JEDYNIE 380 ZŁ NETTO

szablon nr 01

szablon nr 01

szablon nr 01

FORMULARZ DO ZAMÓWIENIA STRONY INTERNETOWEJ

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, a w szczególności na otrzymywanie informacji i materiałów reklamowych oraz na kontakt telefoniczny i mailowy dotyczący współpracy z firmą Black Cat Studio. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta." więcej