PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

projektowanie-graficzne strony internetowe

PROJEKTOWANIE LOGO

Logo to unikalna i charakterystyczna forma graficzna, która pozwoli Ci wyróżnić własną firmę spośród konkurencji oraz zbudować solidny branding. Każdy projekt loga musi być dobrze przemyślany ponieważ logo jest jak nazwisko – na całe życie bądź na jego dłuższą część. To właśnie logo będzie reprezentować Twoją firmę podczas każdej promocji marketingowej bądź będzie „brać udział” w procesie pozyskiwania klientów. Projekt loga musi być zawsze przejrzysty. Jest pierwszym elementem, który przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców, przedstawia wartości oraz buduje pozytywny wizerunek firmy.

PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK

Wizytówki są nieodłącznym narzędziem, pomagającym w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i pozyskiwania klientów. Warto zadbać o jej wygląd ponieważ reprezentuje ona firmę, jej wartości oraz cele. Nasze wizytówki wykonywane są z najwyższą starannością, dodatkowo cechuje je nowoczesny design i estetyka. Wykonujemy wizytówki na indywidualne zamówienie, a także prezentujemy gotowe wzory. Dostosowujemy je pod konkretne wymagania klienta, dzięki czemu zyskują one oryginalny charakter. Oferujemy również możliwość ich wydrukowania w preferencyjnych cenach ponieważ współpracujemy z wieloma drukarniami.

PROJEKTOWANIE ULOTEK

Ulotki to niezbędne narzędzie promocyjne każdej lokalnej firmy. Dzięki nim, możesz dotrzeć do konkretnej grupy docelowej w określonym regionie. Jest to również preferencyjna cenowo forma reklamy. Ulotki to dobra forma poinformowania odbiorców o produktach firmowych, usługach czy rabatach świątecznych. Warto zadbać o jej estetykę ponieważ one reprezentują Ciebie i Twoją firmę.

PROJEKTOWANIE PLAKATÓW

Idealny plakat reklamowy to połączenie funkcjonalności z wysokimi walo­rami este­ty­cznymi. Plakat jako zewnętrzna forma reklamy dociera ze swoim przekazem do masowego odbiorcy, charakteryzuje się jasnym przekazem, a dzięki profesjonalnej grafice, na długo zapada w pamięć odbiorców. Ponadto, nadaje się jako reklama do każdego typu działalności gospodarczej czy eventu.

PROJEKTOWANIE BANERÓW

Oryginalne projekty banerów, pozwalające wyróżnić się firmie na tle konkurencji i przyzwyczaić odbiorców do marki to strzał w dziesiątkę! Banery reklamowe są wszechstronną formą zewnętrznej reklamy w aglomeracjach miejskich ponieważ pasują do każdej branży (promocji firmy, produktów, usług czy eventów). Ich koszt jest stosunkowo niewielki. Dodatkowo cechują się dużą wytrzymałością, widocznością oraz łatwym montażem. Oferujemy projekty i wydruk banerów w dowolnym formacie.

PROJEKTOWANIE ROLLUPÓW

Nasze projekty roll upów to idealny nośnik informacji marketingowej. Cechują się  efektownym i ładnym wyglądem, trwałą grafiką odporną na uszkodzenia oraz dużą mobilnością systemu ponieważ można go w dowolnym momencie złożyć. Roll up-y są nieodłącznym elementem targów, eventów czy spotkań branżowych, można je spotkać praktycznie wszędzie. Dzięki swojej mobilności i praktyczności są doskonałą inwestycją w reklamę firmową.

 

Napisz do nas czego potrzebujesz, a my pomożemy ci to osiągnąć ➜
formularz o bezpłatną wycenę

Strony internetowe Łódź, Projektowanie graficzne strony internetowe