projektowanie graficzne

PROJEKTOWANIE LOGO od 200 zł
PROJEKTOWANIE WIZYTÓWEK 120 zł
PROJEKTOWANIE ULOTEK 100 zł
PROJEKTOWANIE BANERÓW 100 zł
PROJEKTOWANIE PLAKATÓW 120 zł
PROJEKTOWANIE ROLL UP-ÓW 160 zł

Tagi: projektowanie graficzne, projektowanie graficzne Łódź, projektowanie plakatów, projektowanie ulotek i plakatów. Projektowanie plakatów wyborczych, projektowanie graficzne. projektowanie stron Łódź, projektowanie wizytówek, projektowanie stron tanio.

STRONY INTERNETOWE OFERTA:

Wizytówka firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla mikro i małych firm, chcących zaprezentować własną ofertę w internecie. Wizytówka składa się z 3-4 podstron typu: strona główna, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, galeria, media społecznościowe oraz formularz kontaktowy z numerami telefonów. Strona jest w pełni responsywna.

Rozbudowany serwis

Rozbudowana strona www z systemem CMS z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania. Strona kierowana jest do większych firm lub firm, których oferta jest bardziej rozbudowana.  Zalety: możliwość tworzenia rozbudowanego menu, graficznej i słownej prezentacji oferty firmowej, pełnych danych kontaktowych z mapą dojazdu i formularzem kontaktowym, plików do pobrania i załączników.

Strona firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie małych firm produkcyjno – usługowych, chcących zaprezentować własną ofertę szerszej grupie odbiorców. Strona składa się z 10 podstron. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie lub slider ze zdjęciami, tekst przedstawiający ofertę firmy bądź galeria. Także podpięte mogą zostać media społecznościowe, interaktywna mapa Google i formularz kontaktowy.

Redesign istniejących stron

Naprawa i przebudowa istniejących stron. Naprawa obejmuje aktualizację skryptów, wymianę zdjęć i treści na www. Również zmianę układu z zachowaniem aktualnych podstron, podłączenie linków do social media, zainstalowanie formularza kontaktowego lub mapki dojazdu. Zakres usług ustalany jest indywidualnie wg zapotrzebowania klienta. Czas realizacji zlecenia 2-3 dni.