PROJEKTOWANIE PLAKATÓW

projektowanie plakatów

Idealny plakat reklamowy to połączenie funkcjonalności z wysokimi walo­rami este­ty­cznymi. Plakat jako zewnętrzna forma reklamy dociera ze swoim przekazem do masowego odbiorcy, charakteryzuje się jasnym przekazem, a dzięki profesjonalnej grafice, na długo zapada w pamięć odbiorców. Ponadto, nadaje się jako reklama do każdego typu działalności gospodarczej czy eventu.

 

Zalety Naszych plakatów reklamowych:
  • Szybka dostępność do masowego odbiorcy bądź do określonej grupy społecznej.
    Plakat, dzięki temu, że jest popularną formą reklamy zewnętrznej dociera do ogromnej ilości odbiorców. Jeżeli zależy Ci na dotarciu z własną ofertą bądź wydarzeniem do większej grupy osób – plakat będzie idealnym rozwiązaniem.
  • Profesjonalna szata graficzna, która opiera się na prostej formie i jasnym przekazie.
    Plakat ma ograniczone miejsce na treść i grafiki, dlatego przekaz w nim zawarty musi być klarowny i szybki do zrozumienia.
  • Kontakt z odbiorcą – plakat od razu po zamontowaniu dociera do odbiorców z własnym przekazem, który może być ofertą na produkty i usługi, eventem czy reklamą firmy.

Tagi: projektowanie plakatów Łódź, plakaty Łódź, projektowanie plakatów, projektowanie ulotek i plakatów. Projektowanie plakatów wyborczych, plakaty Łódź, plakaty reklamowe. Plakaty Łódź, plakaty wyborcze, projektowanie plakatów na zamówienie. Plakaty reklamowe Łódź, projektowanie plakatów reklamowych, strony internetowe Łódź.

STRONY INTERNETOWE OFERTA:

 

Wizytówka firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla mikro i małych firm, chcących zaprezentować własną ofertę w internecie. Wizytówka składa się z 3-4 podstron typu: strona główna, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, galeria, media społecznościowe oraz formularz kontaktowy z numerami telefonów. Strona jest w pełni responsywna.

Rozbudowany serwis

Rozbudowana strona www z systemem CMS z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania. Strona kierowana jest do większych firm lub firm, których oferta jest bardziej rozbudowana. Zalety: możliwość tworzenia rozbudowanego menu, graficznej i słownej prezentacji oferty firmowej, pełnych danych kontaktowych z mapą dojazdu i formularzem kontaktowym, plików do pobrania i załączników.

Strona firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie małych firm produkcyjno – usługowych, chcących zaprezentować własną ofertę szerszej grupie odbiorców. Strona składa się z 10 podstron. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie lub slider ze zdjęciami, tekst przedstawiający ofertę firmy bądź galeria. Także podpięte mogą zostać media społecznościowe, interaktywna mapa Google i formularz kontaktowy.

Redesign istniejących stron

Naprawa i przebudowa istniejących stron. Naprawa obejmuje aktualizację skryptów, wymianę zdjęć i treści na www. Również zmianę układu z zachowaniem aktualnych podstron, podłączenie linków do social media, zainstalowanie formularza kontaktowego lub mapki dojazdu. Zakres usług ustalany jest indywidualnie wg zapotrzebowania klienta. Czas realizacji zlecenia 2-3 dni.