STRONY INTERNETOWE ŁÓDŹ, ZGIERZ, PABIANICE

Wizytówka firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla mikro i małych firm, chcących zaprezentować własną ofertę w internecie. Wizytówka składa się z 3-4 podstron typu: strona główna, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, galeria, media społecznościowe oraz formularz kontaktowy z numerami telefonów. Strona jest w pełni responsywna.

Rozbudowany serwis

Rozbudowana strona www z systemem CMS z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania. Strona kierowana jest do większych firm lub firm, których oferta jest bardziej rozbudowana. Zalety: możliwość tworzenia rozbudowanego menu, graficznej i słownej prezentacji oferty firmowej, pełnych danych kontaktowych z mapą dojazdu i formularzem kontaktowym, plików do pobrania i załączników.

Strona firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie małych firm produkcyjno – usługowych, chcących zaprezentować własną ofertę szerszej grupie odbiorców. Strona składa się z 10 podstron. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, lub slider ze zdjęciami, tekst przedstawiający ofertę firmy, galeria, podpięte media społecznościowe, interaktywna mapa google lub formularz kontaktowy.

Landing Page

Docelowa, jednostronicowa www, wspomagająca działania marketingowe w Internecie. Jej celem jest natychmiastowa promocja produktów lub usług, zachęcająca odbiorcę do określonych zachowań (kontaktu z firmą, kupna, zapisania się do newslettera, odwiedzenia profili firmowych na kanałach social media). Precyzyjnie określa grupę docelową przekazywanej treści.