STRONY INTERNETOWE ŁÓDŹ, ZGIERZ, PABIANICE

strony internetowe Łódź

Wizytówka firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla mikro i małych firm, chcących zaprezentować własną ofertę w internecie. Wizytówka składa się z 3-4 podstron typu: strona główna, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, galeria, media społecznościowe oraz formularz kontaktowy z numerami telefonów. Strona jest w pełni responsywna.

Rozbudowany serwis

Rozbudowana strona www z systemem CMS z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania. Strona kierowana jest do większych firm lub firm, których oferta jest bardziej rozbudowana. Zalety: możliwość tworzenia rozbudowanego menu, graficznej i słownej prezentacji oferty firmowej, pełnych danych kontaktowych z mapą dojazdu i formularzem kontaktowym, plików do pobrania i załączników.

Strona firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie małych firm produkcyjno – usługowych, chcących zaprezentować własną ofertę szerszej grupie odbiorców. Strona składa się z 10 podstron. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, lub slider ze zdjęciami, tekst przedstawiający ofertę firmy, galeria, podpięte media społecznościowe, interaktywna mapa google lub formularz kontaktowy.

Redesign isntniejących stron

Naprawa i przebudowa istniejących stron. Naprawa obejmuje aktualizację skryptów, wymianę zdjęć i treści na www, zmianę układu www z zachowaniem aktualnych podstron, podłączenie linków do social media, zainstalowanie formularza kontaktowego lub mapki dojazdu. Zakres usług ustalany jest indywidualnie wg zapotrzebowania klienta. Czas realizacji zlecenia 2-3 dni.

strony internetowe Łódź, strony internetowe łódź Warszawa. Tanie strony internetowe Łódź, strony internetowe Łódź, profesjonalne strony internetowe Łódź. Strony internetowe Łódź. Profesjonalne strony internetowe Łódź. Tanie strony internetowe, strony internetowe Warszawa.