Responsywne strony internetowe Łódź

Projektowanie stron internetowych Łódź, strony internetowe Łódź, strony www Łódź.

STRONY INTERNETOWE ŁÓDŹ

strony internetowe Łódź

Wizytówka firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla mikro i małych firm, chcących zaprezentować własną ofertę w internecie. Wizytówka składa się z 3-4 podstron typu: strona główna, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, galeria, media społecznościowe oraz formularz kontaktowy z numerami telefonów. Strona jest w pełni responsywna.

Rozbudowany serwis

Rozbudowana strona www z systemem CMS z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania. Strona kierowana jest do większych firm lub firm, których oferta jest bardziej rozbudowana. Zalety: możliwość tworzenia rozbudowanego menu, graficznej i słownej prezentacji oferty firmowej, pełnych danych kontaktowych z mapą dojazdu i formularzem kontaktowym, plików do pobrania i załączników.

Strona firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie małych firm produkcyjno – usługowych, chcących zaprezentować własną ofertę szerszej grupie odbiorców. Strona składa się z 10 podstron. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie lub slider ze zdjęciami, tekst przedstawiający ofertę firmy bądź galeria. Także podpięte mogą zostać media społecznościowe, interaktywna mapa google i formularz kontaktowy.

Redesign isntniejących stron

Naprawa i przebudowa istniejących stron. Naprawa obejmuje aktualizację skryptów, wymianę zdjęć i treści na www, zmianę układu www z zachowaniem aktualnych podstron, podłączenie linków do social media, zainstalowanie formularza kontaktowego lub mapki dojazdu. Zakres usług ustalany jest indywidualnie wg zapotrzebowania klienta. Czas realizacji zlecenia 2-3 dni.

Jak również strony internetowe Łódź. Zarówno nasza oferta obejmuje projektowanie stron internetowych Łódź, tworzenie stron www Łódź oraz strony internetowe tanio.

Także Tworzenie i Projektowanie logo projektowanie stron internetowych, strony www. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się również z ofertą na strony internetowe Łódź.