Responsywne strony internetowe Łódź

Projektowanie stron internetowych Łódź, strony internetowe Łódź, strony www Łódź.

Projektowanie stron internetowych Łódź, strony internetowe Łódź, strony www Łódź.

strony internetowe Łódź

Wizytówka firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla mikro i małych firm, chcących zaprezentować własną ofertę w internecie. Wizytówka składa się z 3-4 podstron typu: strona główna, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie, galeria, media społecznościowe oraz formularz kontaktowy. Strona jest w pełni responsywna.

Rozbudowany serwis

Rozbudowana strona www z systemem CMS z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania. Strona kierowana jest do większych firm lub firm, których oferta jest bardziej rozbudowana. Zalety: możliwość tworzenia rozbudowanego menu, graficznej i słownej prezentacji oferty firmowej, pełnych danych kontaktowych z mapą dojazdu i formularzem kontaktowym, plików do pobrania i załączników.

Strona firmowa

Strona www z panelem CMS do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie małych firm produkcyjno - usługowych, chcących zaprezentować własną ofertę szerszej grupie odbiorców. Strona składa się z 10 podstron. Na stronie głównej może znajdować się duże, frontowe zdjęcie lub slider ze zdjęciami, tekst przedstawiający ofertę firmy bądź galeria. Także podpięte mogą zostać media społecznościowe, interaktywna mapa Google i formularz kontaktowy.

Redesign istniejących stron

Naprawa i przebudowa istniejących stron. Naprawa obejmuje aktualizację skryptów, wymianę zdjęć i treści na www. Również zmianę układu z zachowaniem aktualnych podstron, podłączenie linków do social media, zainstalowanie formularza kontaktowego lub mapki dojazdu. Zakres usług ustalany jest indywidualnie wg zapotrzebowania klienta. Czas realizacji zlecenia 2-3 dni.

Jak również strony internetowe Łódź. Zarówno nasza oferta obejmuje projektowanie stron internetowych Łódź.  Tworzenie stron www Łódź oraz strony internetowe tanio. Strony internetowe Łódź, profesjonalne strony www, black cat studio strony internetowe portfolio. Strony wzór, strony wzór 2.

Także Tworzenie i Projektowanie logo projektowanie stron internetowych, strony www. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się również z ofertą na strony internetowe Łódź.