STRONY INTERNETOWE

Strony internetowe Łódź, tanie strony internetowe

WIZYTÓWKA FIRMOWA

Strona www z panelem administracyjnym do samodzielnej obsługi. Jest to idealne rozwiązanie dla mikro i małych firm, chcących zaprezentować własną ofertę w internecie. Strona wizytówka jest stroną typu one side page, na której przedstawione są informacje o firmie i jej ofercie. Można na niej również umieścić galerię, formularz kontaktowy czy mapkę interaktywną z zaznaczoną siedzibą firmy. Strona jest w pełni responsywna i wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Zaletą strony internetowej wizytówkowej jest niewielki koszt i szybki czas realizacji (wynosi on ok. 3 dni).
Chcesz stworzyć dla własnej firmy stronę wizytówkową? Napisz do Nas (formularz kontaktowy), chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

STRONA FIRMOWA

Strona internetowa z panelem administracyjnym do samodzielnej obsługi. Jest to bardziej rozbudowany typ strony, składający się z podstron, na których umieszczane są dowolne informacje. Na podstronach można umieścić rozbudowane treści typu: informacje o firmie i jej ofercie, formularz subskrypcji, galerię/grafiki, ikony/przyciski social media, formularz kontaktowy czy mapkę interaktywną z zaznaczoną siedzibą firmy. Strona jest w pełni responsywna, zatem wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Główną zaletą strony internetowej firmowej jest to, że można ją dowolnie rozbudowywać i jest w pełni przygotowana pod SEO.
Chcesz stworzyć stronę firmową? Napisz do Nas (formularz kontaktowy), chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

ROZBUDOWANY SERWIS

Rozbudowana strona internetowa z panelem administracyjnym do samodzielnego zarządzania treściami i grafikami. Strona kierowana jest do większych firm lub firm, których oferta jest bardziej rozbudowana. Zalety serwisu to przede wszystkim możliwość tworzenia rozbudowanego menu, z podziałem na podmenu oraz tworzenie zaawansowanej graficznie i tekstowo prezentacji oferty. Do strony można dodawać każdy rodzaj treści, od grafik i animacje po formularze kontaktowe, z mapką dojazdu czy przyciskami do pobierania plików. Serwis można dowolnie rozbudowywać i jest w pełni przygotowany pod SEO.
Chcesz stworzyć rozbudowaną stronę dla swojej firmy? Napisz do Nas (formularz kontaktowy), chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

REDESIGN ISTNIEJĄCYCH STRON

Naprawa i przebudowa istniejących stron. Naprawa obejmuje aktualizację skryptów, wymianę zdjęć i treści na www. Również zmianę układu z zachowaniem aktualnych podstron, podłączenie linków do social media, zainstalowanie formularza kontaktowego lub mapki dojazdu. Zakres usług ustalany jest indywidualnie wg zapotrzebowania klienta. Czas realizacji zlecenia 3-4 dni.
Chcesz naprawić lub odświeżyć swoją stronę firmową? Napisz do Nas (formularz kontaktowy), chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Tagi: Strony internetowe Łódź, tanie strony internetowe, projektowanie stron internetowych Łódź, tworzenie stron internetowych, tanie strony internetowe. Budowa stron internetowych Warszawa, projekty graficzne, tanie strony www, tania strona www, projekt stron www. Projekty stron internetowych, strona www łódź, sklepy internetowe łódź, strony www łódź. WordPress, tania strona, strony internetowe Łódź, tanie strony internetowe łódź, tworzenie stron internetowych łódź, projektowanie stron www łódź.